Mješovita klapa Mareta je sinoć u prepunoj dvorani u Pitomači nastupila sa skladbom "Podravino, sve si meni". Skladbu i svoju izvedbu klapa je posvetila svom dugogodišnjem prijatelju gospodinu Nikoli Štefanoviću koji je u svakom mogućem smislu pridonio klapi. Ovim putem zahvaljujemo direkciji festivala i gospodinu Rajku Stilinoviću na pozivu, našem dragom i nezaobilaznom domaćinu gospodinu Nikoli Štefanoviću na toplom dočeku i nezaboravnim uspomenama koje nosimo iz prekrasnih mjesta Otrovaneca, Pitomače i Križnice. Iskreno žalimo što nažalost poradi vremenskih uvjeta nismo uspjeli nastupiti sa svojim večernjim koncertom na trgu kralja Tomislava u Pitomači, no u razgovorima s direktorom festivala gospodinom Stilinovićem otvorili smo mogućnost nastupa u budućnosti čemu se iskreno radujemo. Gospodine Rajko, hvala Vam i držimo Vas za riječ.